34 / 100

Fotografia Białystok

Kolejna spontaniczna sesja z Olą w przerwie zimowej. Miał być śnieg i zdjęcia w terenie a wyszły świetne zdjęcia portretowe. Niestety wyszło jak zawsze, czyli coś trzeba było zmienić. Mówili gdy nie pracujesz odpoczywaj. Jakby nie patrzeć lubię zdjęcia dlatego hobbystycznie, gdy mam wolne chętnie do nich wracam. Zdjęcia portretowe to kolejna zajawka po fotografii ślubnej, która sprawia mi przyjemność. Mam nadzieję, że jeszcze w tym roku uda mi się pójść nieco dalej i spróbować buduarową fotografię Białystok.

Adrian Gudewicz
Adrian Gudewicz

Od kilku lat zajmuję się fotografią – ma początku było to zwykłe hobby, zabawa, łapanie chwil na fotografiach i przyznam, że choć nigdy świadomie do tego nie dążyłem to dziś zwykłe zamiłowanie przerodziło się w pasję, codzienną pracę, zawód fotograf ślubny, który nie każdy ma szansę – po prostu kochać.

Dziś zajmuję się głównie fotografią ślubną. Uwielbiam fotografować ludzi, uczucia i emocje, które im towarzyszą. Opowiadać historie o Was – dla Was.
Być fotografem ślubnym,  jest to dla mnie wielki zaszczyt i odpowiedzialność, gdy młodzi ludzie zawierzają mi uwiecznienie na zdjęciach jeden z najważniejszych dni w Ich życiu.

Artykuły: 19

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *